Minimālā pasūtījuma summa ir 10 eur. Izvēloties piegādes veidu, pie papildinformācijas norādiet, lūdzu, pakomātu uz kuru vēlaties saņemt sūtījumu. 

Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu vismaz 10 eur vērtībā, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci izmantojot Omnivas pakomātu tīklu vai kurjeru. Izņēmums ir sīpolpuķes (gladiolas un lilijas) un garšaugu stādi, kuru piegādes termiņi ir atrunāti pie produktu kategorijām.

Pretenzijas par preču piegādes kvalitāti ( transportēšanas procesā bojatām pakām), ja tādas rodas iesniedzamas šeit: https://www.omniva.lv/privats/sutijums/iesniegums_par_piegades_kvalitati 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz epastu [email protected] Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Ja pircējs ir pasūtījis un apmaksājis preci, bet vēlas atteikties no pirkuma, pirms tas ir piegādāts, jo pirms pasūtījuma izdarīšanas nav laikus iepazinies ar pasūtīšanas noteikumiem, tostarp:

  • -  piegādes termiņu, kas ir atrunāts pie konkrēto preču kategorijām
  • -  vai to, kuras preces drīkst un kuras nedrīkst apvienot vienā pasūtījumā, 

Pārdevējs patur tiesības ieturēt Maksājuma iestādes komisijas izdevumus  un radušās administratīvās izmaksas līdz 10% apmērā no Pasūtījuma summas.

Ja Pircējs pasūtīšanas izdarīšanas brīdī ir norādījis nekorektu telefona numuru kā rezultātā kurjerdienstam preci nav iespējams piegādāt, un tā tiek atgriezta Pārdevējam, Pircējam ir iespēja saņemt preci atkārtoti, vēlreiz sedzot piegādes izmaksas.  Ja Prece ilgstošas piegādes dēļ ir bojāta, tā netiek mainīta. Ja prece ir ilgstošas piegādes  dēļ ir aizgājusi bojā, nauda par to Pircējam netiek atgriezta, tā kā  kļūda ir radusies Pircēja neuzmanības dēļ.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pilnu mūsu Privātuma politiku skatīt ŠEIT.

Jūs varat sūtīt e-pastu uz: [email protected], rakstīt Mums uz: Zutiņi 1 , Krimuldas pag., LV-2145 vai zvanīt uz tālruni +371 29148046